Naprawa i poprawa jakości zdjęć oraz wideo

Naprawa i poprawa jakości zdjęć oraz video: JPG, PNG, RAW, MP4, MOV, M4V, 3GP. Pliki multimedialne marek Canon, Nikon, Sony, Panasonic, BlackMagic, GoPro, iPhone, Rejestratory jazdy, smartfony Android, Dronów (DJI Phantom, Mavic Pro, Spark, Inspire), Apple proRes i wielu innych.

Plik nie działa lub jest słabej jakości?

Problem z filmem? Plik się nie otwiera i wyświetlana jest informację o jego uszkodzeniu? Plik jest słabej jakości, widok jest rozmazany? Uchwycony został obiekt w ruchu i trzeba go wyostrzyć? A może dzieje się jeszcze coś innego, co utrudnia lub uniemożliwia prawidłowy odbiór filmu lub zdjęcia?

Jeśli chcecie Państwo rozwiązać wyżej wymienione problemy przywracając lub nadając swoim wyjątkowym materiałom należną jakość zapraszamy się do nas!

Dysponujemy zapleczem technicznym, specjalistycznym oprogramowaniem opartym na sieciach neuronowych, własnym laboratorium i doświadczeniem wypracowanym na dużej ilości plików multimedialnych. Postaramy się pomóc w każdej sytuacji.

Mamy moc!

W FixData Lab  pracujemy przede wszystkim nad odzyskiwaniem danych z nośników uszkodzonych logicznie oraz fizycznie. Ale to nie wszystko. Jest to także miejsce symulacji, testów, badań i opracowywania nowych, autorskich metod. Wszystko po to, abyśmy nawet w ekstremalnie trudnej sytuacji mogli walczyć o to co dla klienta jest najcenniejsze.

Poza odzyskiwaniem pomagamy klientom przy naprawach uszkodzonych plików multimedialnych – zarówno graficznych jak i wideo. Znaczącą grupę naszych klientów stanowią  fotografowie i filmowcy, influencerzy, którym zależy na poprawie jakości materiałów video i  zdjęciowych.

Materiały są poprawiane oprogramowaniem opartym na sztucznej inteligencji, którego algorytmy są nieporównywalnie skuteczniejsze od rozwiązań dostępnych na rynku. Poniżej przedstawiamy tylko kilka z możliwych scenariuszy uszkodzeń plików, z którymi pracujemy każdego dnia:

Nasze możliwości

Komunikat informujący, że plik jest uszkodzony może przysporzyć palpitacji serca. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie naprawić pliki audio, graficzne oraz wideo.

Powszechnie wiadomo, że jeśli powiększamy zdjęcie to zmienia się jego jakość na gorszą (widać piksele, obraz jest rozmazany). Dzieki algorytmom sztucznej inteligencji nasza firma potrafi powiększyć zdjęcie przy względnym zachowaniu jakości. Zdjęcie papugi (po lewej) zostało powiększone z rozmiaru 1080px x 800px do rozmiaru 1920 x 1422 px (po prawej).

Wycięty fragment jest małym elementem większego zdjęcia. Sztuczna inteligencja na bazie miliardów podobnych układów pikseli uzupełniła “brakujące” piksele co w efekcie daje jakość znacznie lepszą niż w oryginale.

Oryginalne zdjęcie 750 x 500 px POBIERZ

Powiększenie oryginalnego zdjęcia x5

Powiększenie poprawionego zdjęcia x5

Na zdjęciu o wymiarach 750x500px widzimy krajobraz z Cancun (Meksyk). Na przykładzie wybrany fragment zdjęcia został pięciokrotnie powiększony. W efekcie otrzymaliśmy nieostry obraz z rozmazanymi szczegółami. Po poddaniu zdjęcia obróbce, optymalizacji i zeskalowaniu do wymiarów 3000x2000px elementy krajobrazu są widoczne dużo wyraźniej niż w oryginale.

Przed (jakość niska, VHS)

Po (jakość FullHD)

Przykładowe filmy z kasety VHS (w przybliżeniu 450x570px) miały bardzo ograniczone możliwości zapisywania na nich danych. Współcześnie filmy te ogląda się z sentymentem do czasów, które minęły. Nierzadko na VHS mamy materiały rodzinne, które chcielibyśmy zachować w jak najlepszym stanie dla potomnych, jako nasze dziedzictwo. Nasze algorytmy nie tylko poprawią jakość nagrania, ale przede wszystkim umożliwią godne zaprezentowanie materiałów na TV w FULL HD, a nawet w 4K.

ZADZWOŃ

Dostarczenie osobiste

lub

Wysłanie pliku do nas

FixData Lab
ul. Modzelewskiego 37 lok. U6
02-679 Warszawa
Menu