Dyski SSD NVME M.2

Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków SSD marek ADATA, Crucial, Goodram, Samsung, Kingston,  SanDisk, Lite-ON, OCZ, Micron, Plextor, PNY, Patriot, Silicon Power oraz innych

Dysk SSD, NVME, M.2 nie działa?

Dyski SSD NVME M.2 to inna konstrukcje niż standardowe nośniki. Ich awarie są niespodziewane. Właściwie jednego dnia działają, a drugiego już nie. Jeśli masz uszkodzony dysk SSD, NVME, M.2 nie zgłasza się w BIOS, lub nie można z niego skopiować danych – zapraszamy na bezpłatną wycenę odzyskiwania danych.
Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysków SSD, NVME, M.2 wymaga specjalnego oprogramowania będącego w naszym posiadaniu oraz praktyki w postępowaniu i rozpoznawaniu poszczególnych uszkodzeń.
Dysponujemy zapleczem technicznym, własnym laboratorium, doświadczeniem i międzynarodowymi kontaktami. Pomagamy nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Odzyskiwanie danych z dysków SSD Warszawa

Dyski SSD, NVME, M.2 przechowują gigantyczne ilości informacji. Znajdują się one najczęściej w komputerach stacjonarnych, jak i laptopach. Przechowujemy na nich dane typu filmy, gry, dokumenty, zdjęcia. Utrata danych z dysku może być bardzo poważnym problemem.

Uszkodzenia firmware

Każdy dysk ma wewnętrzne oprogramowanie sterujące jego pracą nazywane firmware. Dyski SSD, NVME, M.2 właściwie opierają swoje działanie na tym wewnętrznym oprogramowaniu. Uszkodzenia firmware dysku często powodują duże kłopoty z dostępem do danych lub wręcz brak możliwości jakiejkolwiek obsługi. Uszkodzenia firmware w dyskach SSD, NVME, M.2 są prawdziwą zmorą dla użytkowników oraz ogromnym wyzwaniem dla techników zajmujących się odzyskiwaniem danych.

Zużycie pamięci flash dysku SSD, NVME, M.2

Pamięć flash to nośnik danych. Z upływem czasu w trakcie zapisów i odczytów zużywa się jej wewnętrzna struktura. Powoduje to zawieszanie się dysku lub jego blokadę.

Uszkodzenia elektroniki

Dyski SSD, NVME, M.2 jak każde urządzenia elektroniczne są podatne na awarie. Do częstych przyczyn uszkodzeń należą awarie zasilaczy w komputerach stacjonarnych, błędnego podpicia zasilania szczególnie w dyskach USB lub typowe awarie układów elektronicznych. Odzyskiwanie danych z dysków SSD, NVME, M.2 w których są uszkodzenia elektroniczne ma dość wysoką skuteczność. Problematyczne stają się sytuacje w których uszkodzeniu ulegają kości pamięci.

ZADZWOŃ

Dostarczenie osobiste

lub

Wysłanie nośnika do nas

FixData Lab
ul. Modzelewskiego 37 lok. U6
02-679 Warszawa

Codziennie odpowiadamy na te pytania, więc pomyśleliśmy, że możesz mieć podobne wątpliwości.

Czy z dysku SSD NVME M.2 można odzyskać dane?
Obecnie z dużej części dysków SSD dane można odzyskać. Na obecną chwilę problem stanowią uszkodzone dyski PCIE NVME M.2 oraz dyski SSD oparte o kontrolery SANDFORCE. Niemniej jednak odzyskiwanie danych z dysków SSD udaje się zakończyć w dużej części zleceń.

Naprawa dysku SSD, NVME, M.2 – czy to możliwe?
Otrzymujemy wiele zapytań: Ile kosztuje naprawa dysku SSD NVME M.2? Jaka jest cena naprawy dysku SSD, NVME M.2 i temu podobnych. Naprawa uszkodzonego dysku SSD NVME M.2 niestety nie jest możliwa. Możemy zaoferować jednie odzyskiwanie danych.

Jaki dysk kupić aby nie utracić danych w przyszłości?
Zalecamy zakup co najmniej dwóch. Jeśli nie będą Państwo robić kopii zapasowych czyli trzymać danych minimum w dwóch miejscach prędzej czy później skorzystają Państwo z naszych usług. Kopię zapasową z dysków SSD należy wykonywać bardzo często. Są to dyski, które nie dają praktycznie żadnych objawów i przestają działać z dnia na dzień.

Jak odzyskać dane z uszkodzonego dysku SSD NVME M.2?
Dyski SSD to połączenie elektronicznych układów z oprogramowaniem. Do odzyskiwania danych z dysków SSD NVME M.2 a przede wszystkim uszkodzonych dysków SSD NVME M.2 wykorzystuje się specjalne oprogramowanie, które jest bardzo kosztowne. Pomijając już opłacalność zakupu tego typu rozwiązań do jednego zlecenia to wymagane jest również duże doświadczenie w procedurach postępowania.

Jak szybko moje dane zostaną odzyskane?
Jeśli dysk SSD NVME M.2 ma typową dla danej serii usterkę, dane odzyskamy dość szybko. Niemniej jednak jeśli są to nietypowe rozwiązania lub uszkodzenia dysku na innym poziomie, odzyskiwanie danych może potrwać znacznie dłużej. Ile – to już zależny od sytuacji oraz klienta. Z naszej strony nie ma ograniczeń ponieważ pracujemy na efekt i wracamy do zleceń jak tylko pojawią się nowe rozwiązania odnośnie odzyskiwania danych z dysków SSD NVME M.2

Jak dostarczyć dysk do odzyskiwania?
Dysk najlepiej dostarczyć do naszego biura lub wysłać do nas pocztą bądź kurierem. Przy wysyłaniu należy pamiętać o dobrym opakowaniu i wypełnieniu. Wysyłanie dysku w kopercie nawet bąbelkowej nie jest dobrym pomysłem.

Menu