Smartfony i tablety

Odzyskiwanie danych ze smartfona, telefonu, tabletu. Odzyskiwanie skasowanych SMS, skasowanych kontaktów oraz zdjęcia. Obsługiwane marki: Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, Sony, Honor, HTC, Motorola, Nokia, ASUS, Alcatel, Google, uleFone, OnePlus, Meizu, OPPO, myPhone, Cat, Lenovo, BlackBerry, Kruger&Matz, Kiano

Problem ze smartfonem lub tabletem?

Zdjęcia, smsy, kontakty można odzyskać, ale…. Wszystko zależy oczywiście od sytuacji oraz od tego jak intensywnie smartfon telefon lub tablet był używany. W nowszych smartfonach udaje się odzyskiwać dane, np. SMS-y nawet sprzed kilku lat. Nie jest to regułą, ale technologia wciąż idzie do przodu i obecnie można odzyskać znacznie więcej niż kilka lat wstecz.
Dysponujemy zapleczem technicznym, własnym laboratorium, doświadczeniem i międzynarodowymi kontaktami. Pomagamy nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Odzyskiwanie danych ze smartfona, tabletu - Warszawa

Smartfony, tablety przechowują coraz większe ilości informacji. Są małe, poręczne, wielofunkcjonalne. Chyba nie będzie przesadą stwierdzenie, że stanowią nasze przenośne centrum operacyjne. Często przechowujemy na nich dane dotyczące całego naszego życia. Utrata danych ze smartfonu lub tableta nierzadko jest bardzo poważnym problemem.

Uszkodzenia mechniczne

Tablety i smartfony jako urządzenia przenośne często ulegają awariom ze względu na uszkodzenia mechaniczne. Czasami takiego urządzenia nie można naprawić ale jego pamięć zawiera cenne informacje. Nasza firma oferuje odzyskiwanie danych z wewnętrznej pamięci pod warunkiem że nie były one szyfrowane.

Uszkodzenie oprogramowania

Smartfony i tablety posiadają wewnętrzne oprogramowanie. Awaria systemu operacyjnego może skutecznie uniemożliwić dostęp do danych. Jeśli tak się stało najważniejsze to nie robić resetu urządzenia ponieważ może to nadpisać cenne dane. W takim przypadku powinno się zastosować odzyskiwanie danych bezpośrednio z pamięci o ile dane nie były szyfrowane.

Uszkodzenia elektroniczne

Niemal każdego dnia przez nasze ręce przewijają się urządzenia mobilne uszkodzone elektrycznie. Najłatwiejszą metodą odzyskania danych z takich urządzeń jest ich naprawa. Jeśli naprawa nie będzie możliwa i dane w wewnętrznej pamięci nie są szyfrowane istnieje możliwość ich bezpośredniego odzyskania.

ZADZWOŃ

Dostarczenie osobiste

lub

Wysłanie nośnika do nas

FixData Lab
ul. Modzelewskiego 37 lok. U6
02-679 Warszawa

Codziennie odpowiadamy na te pytania, więc pomyśleliśmy, że możesz mieć podobne wątpliwości.

Odzyskiwanie danych ze sprawnego urządzenia
Nasza oferta to odzyskiwanie skasowanych SMS, MMS, zdjęć, kontaktów w sposób nieinwazyjny. Obecnie nasze usługi skierowane są do użytkowników smartfonów i tabletów opartych o Android i iOS.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonych urządzeń
Jeśli smartfon lub tablet nie działa odzyskiwanie danych wymaga zczytania pamięci bezpośrednio z układu scalonego wlutowanego w płytę urządzenia.

Jak szybko moje dane zostaną odzyskane?
Średni czas odzyskiwania danych to około 5 dni. Niektóre zlecenia trwają jednak nawet po kilka tygodni czy miesięcy. Pracujemy do uzyskania efektu. Posiadamy kilka stanowisk i każdym zleceniem zajmujemy się na bieżąco.

Jak dostarczyć smartfon/tablet do odzyskiwania?
Smartfon lub lablet najlepiej dostarczyć do naszego biura lub wysłać do nas pocztą bądź kurierem. Przy wysyłaniu należy pamiętać o dobrym opakowaniu i wypełnieniu. Wysyłanie go w kopercie nawet bąbelkowej nie jest dobrym pomysłem.

Menu