Laptopy i PC

Naprawa komputerów, laptopów oraz odzyskiwanie / przegrywanie danych.

Laptop lub komputer PC nie działa?

Jeśli Twój laptop/komputer nie działa, działa wolno, system się nie uruchamia lub wyskakuje niebieski ekran podczas pracy skontaktuj się z nami. Przyczyn problemów może być wiele – od prozaicznych po ciężkie. Sprawdzimy to bezpłatnie i poinformujemy Cię o diagnozie.
Dysponujemy zapleczem technicznym, własnym laboratorium, doświadczeniem i międzynarodowymi kontaktami. Pomagamy nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Naprawa komputerów laptopów tabletów Warszawa Mokotów

Laptopy i komputery stacjonarne w dużym uproszczeniu składają się z płyty głównej, dysku twardego, procesora, karty pamięci RAM, kart graficznej i dźwiękowej, zasilacza oraz ekranu/monitora. Każda z tych części skłąda się z setek/tysięcy małych elementów. Na komputerach i laptopach przechowywane są coraz większe ilości informacji. Często przechowujemy na nich przede wszystkim dokumenty firmowe (raporty, projekty) lub osobiste materiały np. zdjęcia, prace magisterskie. Niedziałający komputer, laptop oznacza brak dostępu do danych i nierzadko jest bardzo poważnym problemem.

Uszkodzenia mechniczne

Wiele komputerów / laptopów trafia w nasze ręce fizycznie uszkodzonych. Są połamane lub zalane. To najcięższe typu uszkodzeń bo wiążą się zazwyczaj z wymianą podzespołów.  Tak, uszkodzony sprzęt trzeba poddać przede wszystkim dokładnej diagnozie.

Uszkodzenie dysku twardego

Bardzo często problem z komputerem spowodowany jest dyskiem twardym. Typowe objawy to: wydawanie nienaturalnych dźwięków, dysk fizycznie nie pracuje, brak dostępu do danych, po uruchomieniu komputer lub laptop zawiesza się lub resetuje.

Wirusy, problemy z systemem

Współczesne wirusy potrafią wyrządzić kolosalne zniszczenia w komputerze/ laptopie. Mogą całkowicie zablokować dostęp do danych, zaszyfrować je i w gruncie rzeczy uniemożliwić korzystanie z komputera.

ZADZWOŃ

Dostarczenie osobiste

lub

Wysłanie nośnika do nas

FixData Lab
ul. Modzelewskiego 37 lok. U6
02-679 Warszawa

Codziennie odpowiadamy na te pytania, więc pomyśleliśmy, że możesz mieć podobne wątpliwości.

Dlaczego świadczycie  usługi naprawy sprzętu skoro jesteście firmą odzyskującą dane?
Usługa naprawy została stworzona w odpowiedzi na oczekiwania klientów jako zapewnienie integralności naszych usług. Dużo problemów ze sprzętem typu laptop, komputer wynika bezpośrednio z dysku twardego. Klienci przynoszą wymienione sprzęty z nadzieją na odzyskanie danych, jednak na samym sprzęcie także im bardzo zależy. Zapewniamy im w ten sposób pełną usługę, szytą na miarę. Jak widać odzyskiwanie danych łączy się z naprawą sprzętu, stąd koncepcja stworzenia odrębnej usługi naprawy sprzętu komputerowego.

Jak dostarczyć komputer / laptop do naprawy?
Sprzęt najlepiej dostarczyć do naszego biura lub wysłać do nas pocztą bądź kurierem. Przy wysyłaniu należy pamiętać o dobrym opakowaniu i wypełnieniu.

Czy po naprawie komputera / laptopa będę miał wszystkie dane na komputerze?
Jeśli po analizie okaże się, że problem jest prostszy np. wymiana kabla łączącego płytę główną z ekranem w laptopie to dane pozostaną nienaruszone. Jeśli okaże się, że problem choćby w minimalnym stopniu związany jest z dyskiem twardym lub SSD, trzeba w pierwszej kolejności przyjrzeć się stopniowi degradacji tego dysku.

Jak szybko mój komputer zostanie naprawiony?
Szybkość naprawy zależy od typu uszkodzenia i dostępności części. Jeśli części mamy na stanie, naprawa zazwyczaj odbywa się w ciągu 24h, jeśli zaś części musimy ściągać z zagranicy należy się liczyć nawet z terminami 2 tygodniowymi.

Cennik

Przy naprawie bardzo trudno jest na wstępie oszacować jej koszty, bo zależy to od kosztów części i stopnia skomplikowania naprawy. Dodatkowym elementem, który ma wpływ na cenę są dane, które klient chce zachować. Podczas zgrywania/odzyskiwania danych uruchamiana jest dodatkowa procedura pracy z danymi. Podane ceny są poglądowe i bardzo prosimy o nie traktowanie ich jako oferta handlowa.

Laptopy, komputery PC
Proste przypadki, naprawa

od 100 zł

Naprawa sprzętu to koszt minimum 100 zł netto. Cena będzie wyższa w przypadku konieczności wymiany części.

Diagnoza
zawsze bezpłatnie!

0 zł

Pracę nad naprawą sprzętu rozpoczynamy od bezpłatnej diagnostyki. Uszkodzenia diagnozujemy zazwyczaj max do 24h.

Laptopy, komputery PC
Naprawa + Zachowanie danych

od 300 zł

Naprawa wraz z zachowaniem danych to koszt od 300 netto zł wzwyż. Cena wzrośnie w przypadku uszkodzenia nośnika danych o standardowy koszt odzyskania danych.

Menu